ZAKŁADY, LABORATORIA I OŚRODKI

Zakład Sterowania Ruchem i Teleinformatyki

Kierownik Zakładu

dr inż. Andrzej Toruń

tel. +48 22 47 31 490

atorun@ikolej.pl

 

Sekretariat

Anna Grzybowska

tel. +48 22 47 31 490

fax. +48 22 47 31 036

agrzybowska@ikolej.pl


Zakład Dróg Kolejowych i Przewozów

Kierownik Zakładu

mgr inż. Krzysztof Ochociński

tel. +48 22 47 31 340

kochocinski@ikolej.pl

 

Sekretariat

tech. Teresa Stańczuk

tel. +48 22 47 31 340

tstanczuk@ikolej.pl


Zakład Elektroenergetyki

 

Kierownik Zakładu

dr inż. Artur Rojek

tel. +48 22 47 31 040

arojek@ikolej.pl


Sekretariat

mgr Alicja Skóra

tel. +48 22 47 31 310

askora@ikolej.pl

 


Zakład Pojazdów Szynowych

Kierownik Zakładu

mgr inż. Sławomir Walczak

tel. +48 22 47 31 274

swalczak@ikolej.pl


Sekretariat

inż. Agnieszka Grabowska

tel. +48 22 47 31 330

agrabowska@ikolej.pl


Laboratorium Automatyki i Telekomunikacji

Kierownik Laboratorium

dr inż. Andrzej Toruń

atorun@ikolej.pl

 

Sekretariat

Anna Grzybowska

tel. +48 22 47 31 490

fax +48 22 47 31 036

agrzybowska@ikolej.pl


Laboratorium Badań Taboru

Kierownik Laboratorium

mgr inż. Sławomir Walczak

tel. +48 22 47 31 274

swalczak@ikolej.pl


Sekretariat

inż. Irena Papiernik

tel. +48 22 47 31 330

ipapiernik@ikolej.pl


Laboratorium Badań Materiałów i Elementów Konstrukcji

Kierownik laboratorium

dr inż. Jolanta Radziszewska-Wolińska

tel. +48 22 47 31 370

jradziszewska-wolinska@ikolej.pl


Sekretariat

Barbara Turowicz

tel. +48 22 47 31 458

bturowicz@ikolej.pl


Laboratorium Metrologii

Kierownik Laboratorium

mgr inż. Małgorzata Kucińska

tel. +48 22 473 15 42
mkucinska@ikolej.pl

 

Ośrodek Eksploatacji Toru Doświadczalnego - Żmigród

Kierownik Ośrodka

mgr inż. Waldemar Szulc

tel. +48 71 71 71 858 w.21

wszulc@ikolej.pl


Sekretariat

mgr inż. Małgorzata Poprawa

tel. +48 71 71 70 190 w.24

fax +48 71 71 71 858 w.31

oetd@ikolej.pl

 

Adres do korespondencji

Instytut Kolejnictwa

Ośrodek Eksploatacji Toru Doświadczalnego IK

Bychowo 1B

55-140 Żmigród


Ośrodek Jakości i Certyfikacji

Kierownik Ośrodka

mgr inż. Wojciech Rzepka

tel. +48 22 47 31 392

wrzepka@ikolej.pl


Sekretariat

mgr Magdalena Grajda

tel. +48 22 47 31 392

fax +48 22 61 23 132

qcert@ikolej.pl


Ośrodek Oceny Bezpieczeństwa

Kierownik Ośrodka

dr Magdalena Garlikowska
tel. +48 22 47 31 056
mgarlikowska@ikolej.pl

Ośrodek Informacji Normalizacyjnej i Naukowo - Technicznej

Kierownik Ośrodka

mgr inż. Anna Loryńska

tel. +48 22 473 16 04

alorynska@ikolej.pl

 

Biblioteka i Czytelnia

Hanna Wójcik

tel. +48 22 47 31 477

bointek@ikolej.pl


Zamawianie wydawnictw IK

Bożena Kowalska

tel. (22) 473 14 78

bkowalska@ikolej.pl

 

 


Ośrodek Koordynacji Projektów i Współpracy Międzynarodowej

Kierownik Ośrodka

dr Eliza Wawrzyn
tel. +48 22 47 31 068
ewawrzyn@ikolej.pl

 

Z-ca Kierownika Ośrodka

dr Renata Barcikowska
tel. +48 22 47 31 500
rbarcikowska@ikolej.pl


Koordynator projektów europejskich

mgr inż. Witold Olpiński
tel. +48 22 47 31 084
wolpinski@ikolej.pl
(projekty europejskie FP7, opinie i ekspertyzy powypadkowe)


Instytut Kolejnictwa

ul. Chłopickiego 50,

04-275 Warszawa

NIP 113 22 57 883

REGON 016382785

KRS 0000021539

 

Kancelaria

tel.  +48 22 610 08 68

fax. +48 22 610 75 97

ikolej@ikolej.pl