PEŁNOMOCNICY I SAMODZIELNE STANOWISKA

Sekretarz Naukowy

dr hab. inż. Jarosław Moczarski, prof. IK

tel. +48 22 47 31 082

jmoczarski@ikolej.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Współpracy z Rynkami Wschodnimi Profesor IK

Pełnomocnikiem jest:

dr hab. inż. Valeriy Kuznetsov, prof. IK

tel. +48 22 47 31 445

vkuznetsov@ikolej.pl

 


Pełnomocnik Dyrektora ds. Projektów Międzynarodowych

Pełnomocnikiem jest:

dr Eliza Wawrzyn

tel. +48 22 4731 084

ewawrzyn@ikolej.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Współpracy Międzynarodowej

Pełnomocnikiem jest:

mgr Agnieszka Gajewska

tel. +48 22 47 31 031

agajewska@ikolej.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości

Pełnomocnikiem jest:

mgr inż. Wojciech Rzepka

tel. +48 22 47 31 391

wrzepka@ikolej.pl


Pełnomocnik Dyrektora ds. Zamówień Publicznych

Pełnomocnikiem jest:

mgr Monika Krzewińska

tel. +48 22 47 31 417

mkrzewinska@ikolej.pl

Promocja i Marketing

Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Promocji

lic. Dorota Adamska

tel. +48 22 47 31 320

dadamska@ikolej.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Wydawnictw Naukowych

Pełnomocnikiem jest:

mgr Joanna Cybulska

tel. +48 22 47 31 240

joannacybulska@ikolej.pl

Kontakt

Instytut Kolejnictwa

ul. Chłopickiego 50

04-275 Warszawa


NIP 113 22 57 883

REGON 016382785

KRS 0000021539

 

Kancelaria

tel.  +48 22 610 08 68

fax +48 22 610 75 97

ikolej@ikolej.pl