12.09.2018 10:41

Targi InnoTrans


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Instytutu Kolejnictwa Nasza lokalizacja: Hall A, CityCube/502) podczas Międzynarodowych Targów Technologii Transportu INNOTRANS 2018, organizowanych w Berlinie w dniach 18-21.09.2018 roku.

www.innotrans.com

Instytut Kolejnictwa od wielu lat bierze udział w targach InnoTrans w Berlinie. Obecność na targach i promocja naszych usług na arenie międzynarodowej jest ważnym elementem rozwoju Instytutu, zaznaczeniem naszej silnej pozycji na rynku oraz niepowtarzalna okazję do nawiązania nowych kontaktów. Daje nam możliwość zbadania rynku, a także oceny oferty, cen i jakości naszych usług na tle innych jednostek badawczych.

Jesteśmy instytutem badawczym działającym już 65 lat w obszarze transportu kolejowego- jednostką notyfikowaną (notyfikacja bezterminowa)  NB 1467 do Dyrektywy 2008/57/WE o interoperacyjności europejskiego systemu kolei. Na targach prezentujemy naszą całościową ofertę ze szczególnym naciskiem na możliwości badawcze naszego toru doświadczalnego w Żmigrodzie oraz zaplecza niezbędnego do prac badawczych i naukowych w obszarze transportu szynowego. Oferta Instytutu Kolejnictwa wzbudza bardzo duże zainteresowanie gości. Dzięki własnemu stoisku mamy niepowtarzalną okazję prowadzenia licznych rozmów z podmiotami zainteresowanymi współpracą z IK. Nasi pracownicy mogą spotkać się ze stałymi kontrahentami i partnerami, a także wziąć udział w wielu wykładach ekspertów, dyskusjach i spotkaniach branżowych.

Dyrekcja Instytutu również czynnie bierze udział w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku nr 502 hala A City Cube można umówić sie na spotkanie z dyrektorem Instytutu Kolejnictwa dr inż. Andrzejem Żurkowskim i jego zastępcami - dr inż. Andrzejem Masselem oraz dr inż. Markiem Pawlikiem.

Udział w targach zagranicznych oprócz licznych korzyści, to także spore koszty, duże przedsięwzięcie logistyczne oraz finansowe, lecz wzrost liczby uczestników, wystawców, jak i zwiedzających przy kolejnych edycjach targów a także nawiązanych przez nas relacji handlowych, umacnia nas w przekonaniu, że to dobra inwestycja.