10.10.2022 09:00

Targi Innotrans Berlin 20-23 września 2022 r.


W dniach 20-23 września 2022 r. odbyły się w Berlinie Targi Innotrans, w których po raz kolejny Instytut Kolejnictwa wziął udział jako wystawca. Była to trzynasta edycja targów, które są największymi na świecie targami poświęconymi przede wszystkim transportowi szynowemu. Targi Innotrans są miejscem spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, a także pasjonatów kolejnictwa.

Targi zlokalizowane na imponującej powierzchni 108 000 m2 przyciągnęły 2770 wystawców z 56 krajów świata oraz blisko 150 tys. odwiedzających ze 149 państw. Zaprezentowano również 100 pojazdów na terenie ekspozycji zewnętrznej z szynami o długości 3,5 km.

Obecność na targach i promocja naszych usług na arenie międzynarodowej jest ważnym elementem rozwoju Instytutu, zaznaczeniem naszej silnej pozycji na rynku oraz niepowtarzalną okazją do nawiązania nowych kontaktów. Daje nam możliwość zbadania rynku, a także oceny oferty, cen i jakości naszych usług na tle innych jednostek badawczych.
Nasze stoisko odwiedziło wielu gości zarówno z kraju jak i z zagranicy, przedstawiciele naszych wieloletnich kontrahentów i firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy.
W rozmowach z gośćmi uczestniczyli przedstawiciele dyrekcji IK, kierownicy zakładów i laboratoriów oraz specjaliści. Obecność na targach ma znaczenie dla pozyskania i podtrzymania kontaktów z różnymi podmiotami zagranicznymi, z którymi IK wspólnie uczestniczy w przygotowywaniu i zgłaszaniu propozycji projektów.

Dziękujemy wszystkim Partnerom i sympatykom, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy do odwiedzin podczas kolejnej edycji Targów Innotrans, które odbędą się w Berlinie 24-27 września 2024 r.