09.07.2012 00:00

Pomoc potrzebna dla kolegi z IK

Jest pośród nas osoba, która na skutek okrutnego działania natury, utraciła cały swój dobytek.


Koleżanki, Koledzy, Drodzy Państwo,

Ten letni czas nie dla wszystkich nas jest równie szczęśliwy. Jest pośród nas osoba, która na skutek okrutnego działania natury, utraciła cały swój dobytek.

Szalejące burze sprawiły, że w dniu 09.07.2012 piorun uderzył w dom naszych Przyjaciół, Uli i Roberta Konowrockich.

Dom wraz z całym dobytkiem gromadzonym latami, spłonął doszczętnie, nic nie udało się uratować. Czteroosobowej rodzinie pracownika Laboratorium Badań Taboru Roberta Konowrockiego w krótkiej chwili, zawalił się cały Świat.

 

Więcej informacji  na stronie Pomozim.pl.

 

Maluchy (Natalka 11 lat i Szymek 3,5 roku)  straciły swoje pokoje, książki, zabawki, przybory szkolne…to, co dla nich stanowiło niezwykłą wartość.

Maluchy i ich rodzice są zdruzgotani.

Wstrząśnięci tragedią naszego Kolegi Roberta i jego rodziny, zorganizowano jest zbiórkę środków finansowych i dóbr materialnych, które przekazywane są systematycznie. Jak wspomniano, rodzina utraciła wszystko, więc każdy Dar Serca jest nieocenionym w tych okolicznościach. Potrzebne jest wszystko, począwszy od materiałów budowlanych przez wyposażenie domu, do odzieży i artykułów dnia codziennego.

Zwracamy się do Państwa z prośbą – apelem, o pomoc w naszych staraniach. Chcemy pomóc im odbudować dom, który życie tak brutalnie im odebrało.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wymażemy z Ich pamięci tego wydarzenia, ale możemy przywrócić nadzieję, zapalić światełko w tunelu.

Poruszeni spontanicznością darczyńców, ośmielamy się kierować do Państwa ciepłe słowa z prośbą o pomoc.