OFERTY PRACY

 

 

Komunikat dotyczący rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko naukowe - Adiunkta w Ośrodku Koordynacji Projektów i Współpracy Międzynarodowej.

 

Komunikat dotyczący rozstrzygniecia konkursu na stanowisko pracownika naukowego - Profesora Instytutu Kolejnictwa w Zakładzie ElektroenergetykiPraca w Instytucie

 

Pracownicy Instytutu Kolejnictwa są wielką rodziną, w której młode pokolenia zdobywają umiejętności i wiedzę pod skrzydłami starszych i bardziej doświadczonych pracowników.

Nasi pracownicy są specjalistami w dziedzinie transportu szynowego, którzy zdobywali doświadczenie na znamienitych uczelniach krajowych na różnych kierunkach, pozwalających na szerokie spektrum działań w poszczególnych segmentach transportu szynowego, zwłaszcza kolejowego.

Pracownicy stale zdobywają dalsze wykształcenie, uczestniczą w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach, aby zdobyte doświadczenie szło w parze z innowacyjną technologią branży.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w naszym Instytucie, pracownicy są gotowi do pełnienia samodzielnych stanowisk we wszystkich sektorach transportu szynowego.

Osiągają liczne sukcesy zawodowe i naukowe. Publikują swoje prace na łamach czasopism branżowych, w tym wydawanych przez Instytut Kolejnictwa "Problemów Kolejnictwa".


BIP Instytutu Kolejnictwa

Oferty pracy na poszczególne stanowiska prezentowane są również na: