AKTUALNE TERMINY KURSÓW

Szanowni Państwo,

z uwagi na wprowadzenie obostrzeń kursy do końca roku zostają odwołane. Informacje o możliwych terminach realizacji kursów będziemy podawać na bieżąco na stronie Ośrodka Szkoleniowego Badań Ultradźwiękowych.


Instytut Kolejnictwa serdecznie zaprasza w imieniu Ośrodka Szkoleniowego Badań Ultradźwiękowych Laboratorium Badań Materiałów i Elementów Konstrukcji do wzięcia udziału w kursach organizowanych w tym roku.

Ośrodek Szkoleniowy Badań Ultradźwiękowych w Instytucie Kolejnictwa posiada pozytywną ocenę kursów badań nieniszczących wystawioną przez UDT - CERT:

  • kurs metodą ultradźwiękową UT-1 i UT-2 w sektorze 8 [O]
  • kurs metodą ultradźwiękową UT-1 i UT-2 w sektorze 8 [K]

 

Ośrodek Egzaminacyjny w Instytucie Kolejnictwa jest uznanym przez UDT-CERT Ośrodkiem Egzaminacyjnym UDT-CERT w zakresie kursów badań nieniszczących w metodzie ultradźwiękowej w sektorze 8 [O].

Kursy realizowane są zgodnie z normą PN-EN ISO 9712:2012.

 

Uczestnicy kursu otrzymują  Zaświadczenie o ukończeniu kursu.

 

Po ukończeniu kursu badań nieniszczących UT-1 8[O] lub UT-2 8 [O], którzy zdadzą egzamin wewnętrzny mogą w Ośrodku Egzaminacyjnym Badań Ultradźwiękowych w Instytucie Kolejnictwa, w terminie wyznaczonym przez UDT-CERT przystąpić do Egzaminu Certyfikacyjnego w odpowiedniej metodzie i stopniu.

 

UWAGA

Zastrzegamy, że terminy mogą ulec zmianie w zależności od liczby uczestników oraz innych wydarzeń niezależnych od Organizatora.